به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ عمار سعیدیان فر، مدیر واحد ساماندهی محدوده  و طرح‌های ترافیکی با اشاره به اینکه پس از اتمام ارایه طرح ترافیک خبرنگاران فرایند بررسی مدارک خبرنگاران جهت ارایه کارت بلیت مترو را آغاز کردیم گفت: تاکنون 2 هزار و 62 کارت بلیت خبرنگاری تخصیص داده شده است .

او با بیان اینکه پیامک تخصیص کارت بلیت مترو برای واجدین شرایط که مدارکشان در سامانه کامل بوده است ارسال شده است گفت : چنانچه خبرنگاری درخواست کارت بلیت داشته اما پیامک تخصیص برایش ارسال نشده بطورحتم نقص مدرک داشته است .

 مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی ادامه داد: آندسته از خبرنگاران که نقص مدرک داشته اند میبایست  نواقص مدارک خود را بر طرف کنند، در غیر اینصورت کارت بلیت مترو به آنها ارایه نخواهد شد .

سعیدیان فر در ادامه تصریح کرد : واجدین شرایط دریافت کارت بلیت که جهت صدور کارت بلیت معرفی شده اند، در صورتی که کارت بلیت خبرنگاری یکساله فعال داشته باشند (کارت بلیت سال 98 ) مبلغ تخصیص یافته برای سال 1399 در آن کارت شارژ می گردد.

 به گفته ی او خبرنگاران محترم توجه داشته باشند در صورت نداشتن کارت بلیت می بایست به نشانی اینترنتی http://eticket.tehran.ir مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام کارت بلیت خبرنگاری اقدام نموده و ضمن تکمیل اطلاعات خواسته شده نسبت به بارگزاری عکس و معرفی نامه نیز اقدام نمایند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: