به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مبارزه با پدیده شوم و خانمان سوز مواد مخدر، ماموران تیم اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان و شهرستان های "ایرانشهر"و " زاهدان" با پایش دقیق و تخصصی و اشراف اطلاعاتی اعضای 2 تیم از یک باند قاچاق مواد مخدر را که قصد جابه جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از مرزهای کشور به سمت جنوب استان داشتند، شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: تیم های عملیات ویژه پلیس پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی با رصد منطقه، اعضای این 2 تیم را که با 2 دستگاه خودروی پژو  405، یک دستگاه سواری زانتیا و یک دستگاه خودروی پراید در یکی از معابر عبوری استان در حرکت بودند مشاهده که طی تعقیب و گریز نامحسوس در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سردار طاهری با بیان اینکه در این عملیات 4 قاچاقچی دستگیر شدند، تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودروهای متوقف شده و همچنین مخفیگاه قاچاقچیان، یک تن و 20 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که قاچاقچیان مواد مخدر و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه ای احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد پلیس با آنان ضربتی و قاطع خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: