به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ عبدالوحید جهانبخشی گفت: به دنبال تماس یک خانم با مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰و اعلام اینکه یک دستگاه خودروی پرشیا سفید رنگ توسط یک خانم و آقا در حال سرقت است، بلافاصله ماموران تیم عملیات کلانتری ۱۶۷دولت‌آباد خود را به محل سرقت در خیابان دهخدا حسینی می‌رسانند و مشاهده می‌کنند که خبر صحت دارد.

او ادامه داد: زوج سارق به محض رویت واحد گشتی سوار خودرو پرشیا شده و اقدام به فرار می‌کنند، اماپس از چند دقیقه تعقیب و گریز در موقعیت چهارراه خط آهن، ماموران خودروی پرشیا را متوقف و سارقن را دستگیر می‌کنند و خودرو به همراه آقا و خانم سارق به کلانتری ۱۶۷ منتقل می‌‌شود.

به گفته جهانبخشی، این خودروی پرشیا روز قبل از دستگیری زوج سارق از حوزه استحفاظی کلانتری ۱۵۷ مسعودیه سرقت شده و از داخل خودرو لوازم زیادی از جمله ضبط و باند، سیستم صوتی و دو حلقه لاستیک زاپاس خودروهای دیگر کشف و ضبط شد.

او افزود: در کیف کمری مرد سارق نیز  هشت سوییچ موتور و یک سوییج خودرو ۲۰۶ و همچنین یک شاه کلید که به صورت حرفه‌ای درست شده بود کشف و ضبط شد؛ خانم اعلام می‌کند به شغل آرایشگری مشغول است و به طور پاره وقت با همسرش اقدام به سرقت محتویات خودرو می‌کند.

رئیس کلانتری ۱۶۷دولت‌آباد گفت: هر دو نفر به بیش از ۲۰ فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند، سن خانم ۲۵و آقا حدودا ۳۷ساله است و مرد، دارای سوابق متعددی است و خانم سابقه‌ای نداشته است. برای این زوج پرونده قضایی تشکیل شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: