به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ علیرضا کاظمی، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش صبح امروز در آئین آغازین پویش سراسری کشوری لبخند رضایت در مجتمع آموزشی امام‌خمینی (ره) اظهار کرد: ما امروز به سپاه و بسیج برای میدان‌داری روزهای سخت کشور افتخار می‌کنیم که به مدد مردم و مشکلات جامعه شتافته‌اند و امروز این مراسم ترویج یک فرهنگ در جامعه است.

او گفت: ما واقعاً بیش از آنکه به دنبال انجام عمل مؤمنانه باشیم به دنبال فرهنگ کمک مؤمنانه هستیم و تلاش‌های دوستان در بسیج فرهنگیان و دانش‌آموزی نشان از موفقیت این کار بود و نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان مجموعه فرهنگیان کشور در رزمایش کمک مؤمنانه به جز کمک‌های دانش‌آموزی کمک کرده‌اند.

معاون وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: تداوم این رزمایش و فرهنگ می‌تواند به بخش‌های مختلف کشور کمک کند و لبخند رضایت ابتدا بر لب خودمان می‌نشیند و لذا قبل از هر کس خود باید عامل باشیم و سرچشمه‌های اتفاق در سراسر زندگی جاری کنیم.

کاظمی ادامه داد: امروز به نظر من انفاق بزرگترین راهکار برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است و انشاءالله خداوند ما را در زمره متوسلان و عاملان به قرآن قرار دهد و امروز بسیج فرهنگیان با عمل مؤمنانه به مدد مشکلات آمده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: