به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ "جهانشاه تیموری" گفت: دوازدهم آبان ماه راننده خودرویی تاکسی به کلانتری 132 نبرد مراجعه و اظهار کرد، پسر جوانی را به عنوان مسافر، سوار بر خودروام کردم و قبل از رسیدن به مقصد مدعی شد، شارژ گوشی موبایلش تمام شده و خواست تا با گوشی من تماس بگیرد که گوشی ام را در اختیارش قرار دادم و پسر جوان شروع به زنگ زدن کرد و زمانی که پشت چراغ قرمز رسیدیم ناگهان پسر جوان از خودرو پیاده شده و پا به فرار گذاشت.

رئیس کلانتری 132 نبرد افزود: در حین تحقیقات پلیسی شکایت های مشابهی دیگری از سوی رانندگان تاکسی اعلام که سریالی بودن سرقت ها قوت گرفت.

این مقام پلیسی گفت: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه ساعت 8 صبح روز سیزدهم ماموران پسر جوانی را که پشت چراغ قرمز خیابان از خودروی تاکسی پیاده و به سرعت پا به فرار گذاشت را مشاهده و بلافاصله عملیات مهار سارق آغاز شد.

وی افزود: گشت انتظامی کلانتری موفق شدند در عملیات تعقیب و گریز پسر جوان را دستگیر و در بازرسی بدنی از وی یک دستگاه گوشی موبایل سرقتی کشف و متهم در همان بازجوئی اولیه به سرقت از راننده تاکسی اعتراف کرد.

این مقام پلیسی ابراز داشت: متهم 29 ساله پس از دستگیری در کلانتری به بیش از 15 فقره سرقت گوشی موبایل از مسافرکشان در 3 ماه گذشته اعتراف کرد.

رئیس کلانتری نبرد اضافه کرد: متهم پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: