به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ "حسین ترکیان" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی شکایت خانمی به کلانتری 13 فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد مبنی بر ربوده شدن پسر 13 ساله اش، موضوع به صورت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد پسر شاکی برای خرید از منزل خارج شده بود که چند نفر وی را سوار بر یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس کرده و از صحنه متواری می شوند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در ادامه پس از  یک هفته کار پلیسی و علمی ، مخفیگاه آدم ربایان در یکی از مناطق استان کرمان شناسایی و ماموران پس از اخذ نیابت قضائی به استان مذکور رفته و طی یک عملیات ویژه و هوشمندانه مخفیگاه متهمان را مورد محاصره قرار داده و ضمن رهایی فرد ربوده شده آدم ربایان که یک مرد و 2 زن بودند را دستگیر کردند.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه پسر 13 ساله ربوده شده به صورت صحیح و سالم به خانواده اش تحویل شد، گفت: متهمان دستگیر شده در تحقیقات صورت گرفته انگیزه خود از ارتکاب این عمل مجرمانه را اختلاف حساب با پدر فرد ربوده شده و تهدید وی برای رسیدن به طلب خود عنوان کردند که در این خصوص پرونده تشکیل و این افراد برای اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: