به گزارش برنا؛ سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت درباره فعالیت اراذل و اوباش در فضای مجازی گفت: در این فضا اراذل و اوباش و هر فردی که بخواهد اقدام به ایجاد ناامنی و تهدید و فحاشی کند، تحت نظر قرار گرفته و با آنان برخورد خواهد شد. در این حوزه علاوه بر پلیس فتا، ماموران پلیس امنیت نیز اقدام به رصد و نظارت کرده و با موارد مشکوک برخورد خواهند کرد.

رحیمی با بیان اینکه با توسعه فضای مجازی، برخی از اراذل و اوباش نیز با جلب توجه یا تهدید و اوباشگری در این فضا نیز حضور دارند، گفت: در آخرین طرحی که برای برخورد با اراذل و اوباش در تهران به اجرا درآمد۱۲۰ تارنما که مطالب مرتبط با اراذل و اوباش را پوشش می‌دادند شناسایی شده و تعدادی از مدیران و گردانندگان آنها نیز دستگیر شدند. ما اجازه نخواهیم داد تا عده‌ای در فضای مجازی اقدام به ایجاد ناامنی و احساس رعب و وحشت در شهروندان بکنند. کما اینکه در فضای حقیقی نیز با هرگونه اقدام مجرمانه و اوباشگری برخورد می‌کنیم و این مطالبه جدی مردم از نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مورد اینکه آیا در تهران اوباشگر زن نیز داریم و دستگیری‌های اخیر اراذل و اوباش زنان اوباشگر نیز حضور داشته‌اند یا خیر هم گفت: ما چنین مواردی نداشتیم و در طرح اخیر دستگیری‌ای هم در این خصوص نداشتیم.

منبع: ایسنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: