به گزارش برنا؛ صبح امروز 6 آذر 99، جلسه ای با حضور اعضای کمیته قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا(طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) و با ریاست دکتر کولیوند در محل سازمان اورژانس کشور برگزار شد.

در این جلسه، دکتر کولیوند با تشریح اقدامات انجام شده و ابراز خرسندی از نتیجه دیدار با دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در جلساتی که روز گذشته با آن بزرگواران داشتم، وزیر محترم ورزش بسیار از اهداف و سیاست های قرارگاه پشتیبانی شهید قاسم سلیمانی استقبال کرد و ضمن اعلام آمادگی با اجرای این طرح، فوراً به معاونین، روسای ادارات کل و نمایندگان تحت امر آن وزارت خانه، در نامه ای دستور همکاری و استفاده از تمام توان، از جمله نیرو های ورزشی، اقامتگاه ها، خوابگاه ها، محیط های سیاحتی و سالن های ورزشی را مکتوب صادر کرد.

او افزود: در جلسه ای که با رئیس جمعیت هلال احمر داشتم نیز، نحوه همکاری‌های بین دستگاهی را مورد بررسی قرار دادیم و دکتر همتی در قدم اول لیستی از ظرفیت های راه اندازی مراکز مراقبتی بیماران کرونا در 31 استان را جهت همکاری ارائه داد و آمادگی آن دستگاه جهت همکاری با قرارگاه پشتیبانی شهید قاسم سلیمانی با تمام توان در سراسر کشور را اعلام کرد.

کولیوند ضمن اشاره مجدد به اهداف قرارگاه پشتیبانی این طرح، به اعضای کمیته این قرارگاه تاکید کرد باید با تمام توان پای کار باشند و با تمامی دستگاه ها در رسیدن به اهداف، همکاری لازم را داشته باشند.

در این جلسه نیز اعضای کمیته قرارگاه پشتیبانی شهید حاج قاسم سلیمانی، گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده را ارائه دادند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: