به گزارش برنا؛ سرهنگ یزدان سلیمان آبادی، رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: اواسط آذرماه امسال خبری مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی و شلیک تعداد 3 تیرجنگی در  یکی از سالن های میدان مرکزی میوه و تره بار تهران که موجب تخریب شیشه های یکی از غرفه های داخلی این بازار شده بود، به مأموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گزارش شد.

او عنوان کرد: تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت که علت اصلی این درگیری اختلاف حساب شخصی متهم با یکی از غرفه دارهای بازار میوه و تره بار بوده و متهم با تهیه یک قبضه سلاح جنگی ظاهرا قصد کشتن این فرد را داشته که علیرغم تیراندازی و شلیک مستقیم به وی،گلوله ها کمانه کرده و فقط سبب تخریب شیشه های غرفه مورد نظر شده است.

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی ابراز داشت: در ادامه تحقیقات پلیسی با شناسایی هویت و مخفیگاه متهم در حوالی میدان تره بار ، باهماهنگی های قضائی دوم دی ماه تیمی از ماموران این پایگاه به مخفیگاهش اعزام و موفق شند متهم را دستگیر و به پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی انتقال دهند.

این مقام انتظامی  در خاتمه با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کلت کمری با یک تیغه خشاب کشف شد،خاطر نشان کرد:متهم به همراه اقلام مکشوفه برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: