به گزارش برنا؛ روز شنبه 20 دی ماه سال جاری در نشستی با حضور مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مهندس علی امام مدیرعامل شرکت متروی تهران، فرجود مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از سامانه استعلام الکترونیکی حریم مترو رونمایی شده و از این پس خدمات به شهروندان مناطق 22 گانه تهران اینترنتی انجام خواهد پذیرفت.

فاز نخست سامانه مذکور مختص املاک واقع شده در مناطق 22 گانه شهر تهران با آدرس inquiry.tehran.ir راه‌اندازی شده و نمایندگان بانک‌ها و دفاتر اسناد رسمی باید ابتدا در سایت my.tehran.ir ثبت نام کرده و پس از آن ریاست شعب و دفاتر مربوطه متقاضی اخذ استعلام الکترونیکی، کتباً اطلاعات کاربر خود را به شرکت مترو ارسال می نمایند تا دسترسی لازم توسط امور فنی و مهندسی برای ایشان ایجاد شود.

شایان ذکر است در صورتی که ملک مورد نظر خارج از محدوده شهرداری مناطق 22 گانه و یا در حریم ایستگاهها، تونل ها و سازه‌های جانبی خطوط متروی تهران قرار گرفته باشد، کمافی‌السابق حضور مراجعان به شرکت مترو جهت تشکیل پرونده الزامی است.

به این ترتیب از این پس کلیه استعلام ها به صورت الکترونیکی انجام شده و پذیرش ارباب رجوع جهت اخذ استعلام حضوری، امکان‌پذیر نمی باشد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: