به گزارش برنا؛ سردار عباسعلی محمدیان گفت:  در پی اطلاع ماموران اداره اماکن پلیس امنیت عمومی استان البرز در خصوص تهیه قرص های غیرمجاز توسط اعضای یک باند و پخش و فروش آن در بین عطاری ها و مشتریان خاص، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

او اظهار داشت: در بررسی های اولیه محرز شد که اعضای این باند مواد اولیه قرص را طی فرایندی خاص تبدیل کرده و پس از آماده سازی، بین عطاری ها و مشتریان خود به فروش می رسانند.

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: ماموران با انجام اقدامات گسترده پلیسی، عطاری مورد نظر را که محل فعالیت اعضای این باند بود را در منطقه "شهرک بنفشه کرج" شناسایی و پس از تحت نظر قرار دادن ترددهای صورت گرفته به این واحد صنفی موفق به دستگیری 2 نفر از اعضای باند شدند.

او با بیان این که در بازرسی از داخل خودرو و مغازه عطاری تعداد 130 هزار قرص غیر مجاز کشف شد، گفت: برابر اعلام کارشناسان، ارزش قرص های کشف شده حدود 6 میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد شده است.

سردار "محمدیان" با اشاره به اینکه در این زمینه پرونده تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد، در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با هرکس که بخواهد امنیت و سلامت جوانان کشورمان را با خطر روبه رو کند، برابر قانون برخورد خواهد کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: