به گزارش برنا؛ سردار علی ذوالقدری، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه مدیرعامل شرکتی در شمال تهران مقادیر فراوانی  موتورسیکلت در داخل انبار شرکتش  دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع ‌ در دستور کار ماموران پایگاه یکم  پلیس امنیت عمومی تهران  قرار گرفت.

او عنوان کرد: تیمی از ماموران این پلیس هویت مدیرعامل شرکت و فعالیت شرکت را بررسی و برای تحقیقات کاملتر به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد خبر صحت داشته و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ  با اشاره به اینکه دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انبار شرکت اخذ شد و  تیمی از کارآگاهان پایگاه یکم  این پلیس  به نشانی اعلامی اعزام شدند، افزود: در بازرسی اولیه  از داخل انبار  شرکت،  34دستگاه موتور سیکلت برقی احتکار شده و یک دستگاه موتور سنگین قاچاق کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: در بررسی های بیشتر مشخص شد، یک باب درب برقی که به صورت ماهرانه ای مخفی شده بود به داخل انبار شرکت کارسازی شده است که در ادامه تحقیقات پلیسی، مشخص شد درب برقی مربوط به  انبار دیگر شرکت می باشد  که از این مکان  229 دستگاه موتورسیکلت برقی کشف شد.

سردار ذوالقدری افزود: با حضور نماینده وزارت صنعت و معدن شهرستان شمیرانات هر دو انبار پلمب شد و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

او اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی  اموال احتکار شده  و قاچاق را 15  میلیارد ریال برآورد کرده اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: