به گزارش برنا؛ جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: حوالی ساعت ١٨:٠٠ امروز یک مورد آتش سوزی گسترده در یک کارگاه خودرو در بزرگراه آزادگان  به آتش نشانی اطلاع داده شد. محل حادثه سوله ای حدودا ۴٠٠ متری بود که سه طبقه داشت، البته این محل خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی تهران است اما سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو های پشتیبانی فوماتیک و تانکر آب به محل اعزام شدند.

او افزود: این کارگاه تزیینات خودرو بیشتر در زمینه صندلی‌ها کار می‌کرد و چهار دستگاه خودرو آفرود در طبقه همکف و مقداری لوازم در محل وجود داشت. در دو طبقه بالایی هم مقدار بسیار زیادی صندلی وجود داشت.

ملکی تصریح کرد: زمانی که نیروها به محل رسیدند هر سه طبقه کاملا شعله ور بود و شعله‌های آتش از سه طرف سوله به بیرون می زد. بیم تخریب شدن  سقف سوله در اثر حرارت وجود داشت و هنوز هم امکان تخریب شدن بخشی از سقف وجود دارد. آتش نشانان عملیات را آغاز کردند و مشغول عملیات شدند که در مرحله اول از سرایت آتش به کارگاه‌های همجوار جلوگیری کردند و آتش را تحت کنترل درآوردند.

او با بیان اینکه تاکنون مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشته این گفت: در حال حاضر آتش تقریبا خاموش شده و در واقع شعله زنی اولیه انجام شده است. نیرو ها با نفوذ به داخل در حال ایمن سازی محل هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: