به گزارش برنا؛ سعید راستی گفت: اوایل هفته پرونده‌ای  با موضوع  تخریب شیشه  یک واحد صنفی سوپر مارکت و ضرب و جرح یکی از مشتریان آن  در اختیار  مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت که متهمان قبل از حضور ماموران از محل گریخته بودند.

او عنوان داشت: مصدوم این حادثه در تحقیقات پلیسی اظهار داشت، در حال خرید مایحتاج خود از سوپر مارکت بودم که این 2 مرد با وی درگیر و با استفاده از سلاح سرد دست و سر وی را مجروح کرده اند و سپس  با  تخریب شیشه های سوپرمارکت و  عربده کشی از محل متواری شده اند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ابراز داشت: با حضور تیمی از ماموران مرکز عملیات این پلیس به محل شرارت، در تحقیقات میدانی تصویری از چهره متهمان به دست آمد و مشخص شد که هر 2متهم سابقه شرارت داشته و به دفعات مختلف دستگیر شده اند.

سرهنگ راستی توضیح داد: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهمان پس از شرارت از محل سکونتشان متواری و در محل تردد سابقشان رفت و آمد ندارد که تصویری از چهره متهمان و مشخصات ظاهری آن در اختیار تیم های پلیس امنیت عمومی قرار گرفت و در رصد های اطلاعاتی مخفیگاه متهم در جنوب تهران شناسایی شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: با هماهنگی های قضائی بیست و هشتم  بهمن ماه تیمی از ماموران به مخفیگاه متهمان اعزام و در حالی که  هر دو متهم قصد سوار شدن بر خودروی شخصی شان داشتند،  دستگیر شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با بیان اینکه از خودور متهمان 3قبضه سلاح سرد کشف شد،  خاطر نشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: