به گزارش برنا؛ سرهنگ حسن حیدری گفت: پس از دریافت چند مورد گزارش مردمی در خصوص قدرت نمایی و شرارت یکی از اراذل و اوباش با سلاح گرم، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد شرور شده و در تحقیقات خود دریافتند وی در خیابان دیزل آباد و در فروشگاه لوازم یدکی خودرو مشغول به کار بوده و در آنجا اقدام به نگهداری سلاح گرم می کند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیس امنیت عمومی مشخص شد این فرد با ارائه لوازم یدکی بی کیفیت به مشتریان زمانی که با برگشت کالا مواجه می شده برای ترساندن آنها به وسیله اسلحه اقدام به تیراندازی هوایی می کرده است به گونه ای که آثار گلوله روی سقف مغازه اش مشهود بود.

سرهنگ حیدری افزود: با جمع بندی اطلاعات و به منظور پیشگیری از وقوع جرم هماهنگی های لازم با مرجع قضائی به عمل آمد و ماموران با مراجعه به محل کار این شرور علاوه بر دستگیری وی، یک قبضه سلاح کمری، 8 عدد فشنگ و 2 تیغه سلاح سرد کشف کردند.

او گفت: ماموران در ادامه به درب منزل شرور 31 ساله نیز مراجعه و در جستجوهای خود که در حضور پدر این فرد انجام شد 10 تیغه خنجر و چاقو نیز کشف کردند.

سرهنگ حیدری در پایان با اشاره به معرفی شرور دستگیر شده به دستگاه قضائی، از برخورد قاطعانه پلیس با اراذل و اوباش و افرادی خبر داد که با اقدامات هنجارشکنانه خود قصد ایجاد ناامنی در جامعه دارند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: