به گزارش برنا؛ سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور از تصادف یک دستگاه خودروی سواری پژو با یک عابر پیاده در بزرگراه همت خبر داد و گفت: ساعت هفت و 15 دقیقه صبح امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی  تصادف یک دستگاه سواری پژو با عابر پیاده ای در بزرگراه همت محدوده پل خیابان شیرازی، بلافاصله تیم کارشناسی پلیس راهور تهران در محل حادثه حاضر شدند.  

او درباره شرح حادثه بیان کرد: بررسی های اولیه نشان از این داشت، عابر پیاده‌ای که با وسایل زیاد همراه خود قصد عبور از عرض بزرگراه را داشت، در میانه راه به علت عبور اتوبوس لحظه‌ای توقف و چند گام به عقب برمی‌دارد که در این هنگام راننده خودروی پژو به شدت با او برخورد می‌کند. 

 رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران با بیان اینکه سرعت زیاد و علت عدم توجه به جلو راننده پژو نیز در این حادثه مزید بر علت این حادثه بوده است، گفت: با حضور عوامل اورژانس در محل حادثه، عابر پیاده به نزدیکترین مراکز درمانی انتقال یافت.

این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد: هنگام رانندگی باید تمام حواس راننده معطوف به رانندگی باشد و  طبق قوانین خوردن و آشامیدن، سیگار کشیدن و صحبت با تلفن همراه ممنوع است و کاملاً  به جلو توجه کافی داشته باشید تا بتوانید رانندگی ایمن و بدون حادثه‌ای پیش رو داشته باشید.

او همچنین به عابران توصیه کرد: حتما برای عبور از عرض بزرگره از پل های هوایی استفاده کنید تا شاهد بروز اینگونه حوادث  نباشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: