به گزارش برنا؛ محمد مهدی گندمی، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 19 هدف از اجرای این عملیات را بهسازی و روانسازی تردد در معابر بزرگراهی و داخلی منطقه عنوان کرد و افزود: در همین راستا طی عملیات عمرانی ضمن لکه گیری بیش از 300 نقطه از معابر منطقه در معابری همچون خیابان های شهید زلفی، مهران، میثاق، شکوفه،بهمنیار، شکری و ...، عملیات روکش مکانیزه آسفالت در مسیر شرق به غرب بزرگراه های آزادگان، شهید رسولی نرسیده به بزرگراه شهید هاشمی و خیابان شهامت به اتمام رسید.

او با بیان اینکه طی این فعالیت نزدیک به هزار و 150 تن آسفالت صرف لکه گیری آسفالت و بهسازی معابر منطقه شده است ادامه داد: طی هفته آتی نیز عملیات بهسازی معابر مقابل ایستگاه مترو عبدل آباد با صرف نزدیک به 400 تن آسفالت اجرا خواهد شد.

گندمی در تشریح سایر اقدامات عمرانی مربوط به نگهداشت شهر بیان کرد: با توجه به بازدیدهای میدانی صورت گرفته و ضرورت مرمت معابر، این اقدام در پیاده رو خیابان های شکری، دنیا، میدان مادر، کوچه 9 محله دولتخواه صورت گرفت.

همچنین مرمت معابر بوستان های شریعتی، باران، گلستان و امام، ایزوگام مدارس جوادالائمه، کیهانی و روزبهانی، رنگ آمیزی مدارس هیدخ، فدک و باقر العلوم و مرمت سرویس بهداشتی بوستان باران از دیگر اقدامات عمرانی در راستای نگهداشت شهر محسوب می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: