به گزارش برنا؛ رنگاران، فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: صبح امروز گزارش سرقت یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ سفید رنگ در بلوار شهید فکوری به فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که در این سرقت کودکی خردسال در داخل خودرو بوده و موضوع از حساسیت برخوردار بود.

او اضافه کرد: مالک خودرو به داروخانه شبانه روزی مراجعه کرده و در این لحظه سارق، خودرو را همراه با کودک به سرقت برده بود و با توجه به حساسیت موضوع، طرح عملیات ضربتی در دستور کار مرکز فرماندهی و کنترل پلیس، پلیس آگاهی،پلیس امنیت عمومی،فتا و فرماندهی انتظامی مشهد قرار گرفت. 

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: با اقدامات اطلاعاتی گسترده و ردزنیهای علمی تمامی محورهای خروجی شهر مشهد تحت کنترل دقیق قرار گرفت. 

تقوی افزود: سارق خیابانی از ترس پلیس، کودک سه ساله را در مسیر مشهد -نیشابور کنار تپه ای رها کرده بود و پس از طی مسافتی خودرو را نیز کنار جاده رها و متواری شده بود. 

او اضافه کرد: خوشبختانه با اقدام به موقع، سرعت عمل و هماهنگی پلیسهای تخصصی استان و فرماندهی انتظامی مشهد، این کودک سالم و سلامت به آغوش خانواده بازگشت و خودروی مسروقه نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: پلیس با توجه به سرنخهای به دست آمده عملیات دستگیری متهم فراری را در دستور کار خود قرار داده است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: