به گزارش برنا؛ سرهنگ ابولقاسم خاتمی، معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی با مضمون رفتار بد نیروهای هنگ مرزی در ارتفاعات ته ته و اورامانات توضیحاتی را به منظور تنویر اذهان عمومی مطرح کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا در این خصوص گفت: قسمت های اصلی جریان فیلم مذکور به صورت منقطع و گزینشی پخش شده و بازگوی زوایای رویداد حادث شده نبوده است و صحنه برخورد منتشر شده با قاچاقچیان و متجاوزان مرزی که با نقض حریم امنیتی نوار مرز قصد ورود به کشور و وارد کردن محموله ممنوعه (مشروبات الکلی) به داخل کشور را داشتند مرتبط بوده است.

او افزود: قاچاقچیان که از ورود اقلام ممنوعه به کشور ناکام ماندند با درگیری و ایجاد تنش با مأموران و تصویربرداری با گوشی هوشمند، قصد جوسازی رسانه ای برعلیه مرزبانان را داشتند، که با تخریب نیروهای مسلح مستقر در منطقه به هدف شوم دست یابند و مأموران جان برکف را مقصر جلو دهند.

سرهنگ خاتمی اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با انتشار تصاویر جعلی، منقطع و گزینش شده، سعی در ایجاد تخریب نیروهای جان برکف مرزبانی نیروی انتظامی دارند تا با تخریب مأموران در راستای تحقق ورود سلاح، مهمات، مشروبات الکلی، مواد مخدر و ناامنی در کشور ایفای نقش کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا با محکوم کردن پخش این فیلم در فضای مجازی، بر جانفشانی ها و سلحشوری مرزبانان برای دفاع از هرگونه ناامنی در مرزها و تقدیم جانبازان و شهدای مرزی نیروی انتظامی در این مسیر تأکید کرد و گفت: مرزبانان با استعانت از خداوند منان در راستای تحقق شعار سال و تأمین امنیت مردم، از هیچ کوششی فروگذار نخواهند بود و با هرگونه ناامنی و قاچاق در مرزها قاطع برخورد خواهند کرد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: