به گزارش برنا؛ محمود کلهری، شهردار منطقه 5 با حضور در نواحی دو،چهار و پنج از این منطقه و بر روند پروژه های توسعه محلی نظارت کرد.

در جریان این بازدید های میدانی و معبر به معبر از پروژه های سطح نواحی ، کلهری با دبیران شورایاری محلات نیز جلسه ای برگزار و تاکید کرد: موانع موجود در راه پروژه های توسعه محلی به سرعت برداشته شود تا این پروژه های کوچک مقیاس که رضایت شهروندان را در پی دارد در اسرع وقت به بهره برداری برسد.

کلهری سرعت و دقت را دو اصل مهم در اجرای پروژه های توسعه محلی بر شمرد و تاکید کرد: تا پایان اردیبهشت پروژه های توسعه محلی سال 99 باید به بهره برداری برسد و در این راستا هر مانع و مشکلی هست باید برطرف شود.

او از جلسه با دبیران شورایاری هر نواحی برای بررسی پروژه های کوچک مقیاس خبر داد و افزود: در جریان بازدید از نواحی، جلساتی نیز با دبیران شورایاری هر ناحیه برگزار می شود تا در مورد پروژه های کوچک مقیاس محلی در سال 1400 برای هر ناحیه بحث و تبادل نظر شود.

گفتنی است کلهری طی روزهای آتی از سایر نواحی هفت گانه منطقه نیز بازدید کرده و بر روند اجرای پروژه های توسعه محلی آنها نظارت خواهد کرد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: