به گزارش برنا؛ سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: پرونده ای با موضوع سرقت منزل از کلانتری 136 فرجام به دادخواهی خانمی  به این پایگاه ارجاع شد.

او عنوان کرد: شاکی اظهار کرد، ساعت 0700از منزل خارج و بعد از اتمام کار در ساعت 1600به منزلم بازگشتم و متوجه می شدم،  درب منزل تخریب و سارق یا سارقان تعدادی از اموال با ارزش منزلم از قبیل  وجه نقد ، ارز و طلاجات  به ارزش 2 میلیارد ریال را سرقت کرده اند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی عنوان کرد: در  بازدید از محل سرقت مشخص شد که درب واحد به صورت غیر حرفه ای تخریب شده و احتمال اینکه سرقت داخلی باشد، می رود .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه 2 تن از همسایه های مال باخته  اعلام نمودند که در روز سرقت 4 خانم و یک نفر آقا به درب منزل شاکی مراجعه و پس از  حدود نیم ساعت بعد از منزل وی خارج شده اند،اضافه کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات میدانی، تصویری از سارقان به دست آمد که با 2  دستگاه خودروی پراید به محل سرقت حاضر شده اند.  4 نفر خانم و یک نفر آقا از خودروها پیاده و یکی از خانم ها از درب منزل شاکی بالا رفته و پس از باز کردن درب ورودی ؛همگی وارد منزل شاکی شده اند.

او گفت: با مشاهده تصویر سارقان توسط شاکی وی اعلام کرد، سارقان را میشناسم و 2 تن از  آنها خواهرانم و 2 خانم دیگر خواهر زاده هایم  ودیگری داماد خواهرم می باشد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی به دستگیری سارقان در کیانشهر اشاره کرد و افزود:  با اعتراف متهمان هر 5 سارق با قرار تامین مناسب آزاد شدند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: