به گزارش برنا؛ متن این نامه به شرح زیر است:

معاونین محترم 

مدیران ارجمند ستادی 

رئیس / سرپرست محترم دانشگاه / دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ..............

باسلام و درود به روح بلند شهدای مدافع سلامت و آرزوی تندرستی همه خادمین مردم شریف در این عرصه پر زحمت؛

 

 تلاش های شبانه روزی و ایثارگرانه آن عزیزان در شرایط طاقت فرسای مدیریت کرونا، همزمان با دیگر فعالیت های ماه های اخیر موجب قدردانی همگان می باشد .

 

رسالت ما در این ایام سخت که در تاریخ یک کشور ممکن است بیش از یک قرن تکرار نشود، برنامه ریزی در راستای مهار بیماری کرونا و رسیدگی به امور بهداشت و درمان مردم این سرزمین و تهیه مایحتاج آنها در نظام سلامت از قبیل دارو، تجهیزات، واکسن و بخصوص واکسن ملی است که به لطف خداوند، همت والای همه عزیزان و مشارکت ملت شریف تاکنون چهار موج سنگین بیماری مدیریت شده، داروها و تجهیزات مورد نیاز در اختیار بوده، واردات واکسن به طرق مختلف پیگیری شده و واکسن ملی نیز روزهای آتی در دسترس مردم قرار خواهد گرفت و این خود کافیست تا در ایفای رسالت حرفه ای یاد و نام خادمین و مدافعین سلامت جاودانه بماند.

 

لذا حفظ این جایگاه می طلبد تا کوچکترین شائبه سیاسی و یا جانبدارانه، زحمات خالصانه و مجاهدت های عزیزان نظام سلامت و بخصوص دست اندرکاران مدیریت این خدمت عظیم ملی را زیر سئوال نبرد. لذا به کلیه عزیزان در همه سطوح مدیریتی نظام سلامت، توصیه می شود جداً از هرگونه موضع گیری که بنحوی جانبداری سیاسی در عرصه انتخابات شوراها و یا ریاست جمهوری را تداعی کند پرهیز نمایند. بدیهی است برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم شریف آرزوی همگان است.

عزت و سربلندی کشور عزیزمان را در کلیه عرصه ها از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

دکتر سعید نمکی

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: