به گزارش برنا؛ سردار  عباسعلی محمدیان،  فرمانده انتظامی استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز پیام پلیس آگاهی البرز مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در منطقه همایون ویلا کرج، رسیدگی به موضوع در دستور کارآگاهان قرار گرفت.

او افزود: دربررسی های اولیه کارآگاهان مشخص شد یکی از سارقان سابقه دار و شرور منطقه به دلیل اختلاف با نامزد سابق خود او را با تهدید سلاح سرد ربوده و به وسیله یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به مکان نامشخصی منتقل کرده است.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: با انجام اقدامات پلیسی مشخص شد، گروگانگیر پس از ربودن گروگان او را به یک واحد مسکونی در شهر فردیس منتقل کرده که پس از ردزنی کارآگاهان با وی تماس گرفته و او را از عواقب این عمل مطلع کردند که متهم پس از شنیدن صحبت های ماموران در کمتر از ۵ ساعت گروگان را آزاد و خود متواری شد.

سردار محمدیان ادامه داد: با توجه به مسلح بودن گروگانگیر به سلاح گرم، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری وی ادامه یافت تا اینکه مخفیگاه نامبرده در شهرک بعثت فردیس شناسایی و اکیپی از ماموران با هماهنگی مقام قضائی به آنجا اعزام شدند که متهم پس از مشاهده ماموران قصد شلیک کردن به سمت آن ها را داشت که با دعوت کردن او به آرامش، نامبرده عرصه را بر خود تنگ دید و با سلاح سرد اقدام به خودکشی کرد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: