به گزارش برنا؛ کرم ها یکی از جانوران خزنده و بی مهره هستند که با ورود به بدن یک جاندار می توانند به مرور تولید مثل کنند و شروع به تخریب سازی بدن نمایند. با این وجود اخیرا تصاویری عجیب و باور نکردنی از یک بیمار ناشناس 97 ساله چینی در صفحات مجازی منتشر شد که با واکنش های بسیار زیادی از جانب کاربران این صفحات روبرو گردید.

اخیرا، پس از آنکه یک بیمار 97 ساله به بیمارستان کیویلو واقع در استان شاندونگ مراجعه نمود، پزشکان با بررسی زخم بزرگ و چرک آلود بر روی چهره او دریافتند که تعداد زیادی کرم بر روی صورت وی قرار دارند و در حال تخریب و تجزیه چره وی می باشند.

آقای دکتر لیو چائو، یک از پزشکان بیمارستان کیویلو این گونه گفت:" وقتی خانم بیمار به نزد من آمد، کرم های صورتش با استفاده از گاز پوشانده شده بود. سپس من گاز پانسمان را باز کردم و تعداد زیادی کرم را بر روی چهره وی مشاهده نمودم".

آقای دکتر لیو و تیمش پس از مشاهده کرم ها، شروع به پاکسازی و خارج کردن تعداد بسیار زیادی کرم زنده و مرده از صورت وی کردند. همچنین آقای دکتر لیو افزود:" در طول عمل جراحی که در روز 7 اکتبر انجام شد، توانستیم چاله ای بزرگ را در چهره این بیمار 97 ساله مشاهده نماییم.

ما با استفاده از میکروسکوپ جای زخم را پاک نمودیم، با این وجود ممکن است هنوز کرم هایی در صورت وی وجود داشته باشند. این اتفاق برای من بسیار عجیب بود و تاکنون چنین چیزی را مشاهده نکرده بودم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: