به گزارش برنا؛ سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه قزوین- کرج محدوده پل فردیس در جریان است.

 سرهنگ شیرانی به بارندگی روز گذشته که باعث طغیان رودخانه و آبگرفتگی بخشی از سطح راه های کشور شد اشاره و بیان داشت: به همین علت دو محور شریانی اصلی ایرانشهر به بم و دلگان به زهلکوت و دو محور فرعی غیرشریانی رباط پشت بادام- بیاضه و فنوج- کتیج- رمشک تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.

سرهنگ شیرانی افزود: علاوه بر جاده های فوق دو جاده  اصلی شهداد- نهبندان و خرم آباد- پلدختر به علت عملیات عمرانی بسته و سایر جادههای اصلی و مواصلاتی کشور باز و ترافیک روان دارند.

او گفت: عوامل پلیس راه و راهداری در محل حاضر بوده و در حال ایمن سازی مسیر و بازگشایی معبر هستند.

 رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم بارندگی‌ها تا روز دوشنبه در استان‌های جنوب شرقی کشور اشاره و تصریح کرد: نیاز است رانندگان در جاده‌های این استانها با آمادگی و رعایت احتیاط کامل تردد کنند چراکه بارندگی‌ در جاده‌ها باعث افزایش لغزندگی سطح مسیر شده و در این شرایط رانندگی نیازمند رعایت احتیاط بیشتر و داشتن سرعت مطمئنه است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: