به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ ایمان محمدی نرگسی عضو هیات رئیسه مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان کشور با بیان اینکه عملکرد حوزه جوانان در دوره کنونی باعث شده است تا به جوانان به صورت ویژه توجه شود، گفت: خوشبختانه در دو سال گذشته شاهد حضور بیشتر و پررنگ جوانان در حوزه تخصصی مربوط به آن‌ها در وزارت ورزش و جوانان بودیم.

او ادامه داد: نگاه ویژه به حوزه اجتماعی یکی از دستاوردهای دوران اخیر به ویژه در زمان معاونت دکتر تندگویان بود. در واقع حضور فعالانه NGOها و سمن‌ها در مشارکت‌های اجتماعی در این دوران بیشتر شد و از همین رو یکی از امتیازت دوره کنونی به حساب می‌آید.

رئیس مجمع جوانان استان خوزستان با اشاره به اینکه تخصص‌گرایی یکی از آیتم‌های خاص در حوزه جوانان است که اخیراً توجه ویژه‌ای به آن شده است، گفت: خوشبختانه در دو سال اخیر شاهد تحقق وعده‌های عملی در حوزه NGOها و مجموعه مجمع سازمان‌های مردم نهاد در حوزه جوانان در کل کشور بودیم.

محمدی نرگسی عنوان کرد: یکی از اتفاقات مثبت در حوزه جوانان، تشکیل سازمان‌های مردم نهاد حوزه جوانان در دوره دکتر تندگویان بود که بعد از انتخابات اولیه و به ثمر رسیدن آن، نتایج مطلوبی به دست آمد. به علاوه پیگیری در حوزه نقش سمن‌ها و امریه سربازی یکی از عملکردهای بسیار چشمگیر در این حوزه بود.

او در پایان گفت: لازم به ذکر است در بخش هویت‌بخشی حوزه جوانان در دوره اخیر، کارهای زیربنایی و تخصصی خوبی انجام شد، در این راستا نیز امیدواریم با ادامه این روند به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.