به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ صفری راد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان  الیگودرز با اشاره به اینکه مصوبات جلسه می بایست ضمانت اجرایی داشته باشد ،اظهار کرد: با توجه به ضرورت اجرای مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان، تمامی این مصوبات باید توسط دستگاه‌های اجرایی مرتبط بررسی و در کمترین زمان اجرا شود و تا زمان اجرایی شدن مصوبات، مصوبه جدیدی نخواهیم داشت.

اوبا تأکید بر توانمند سازی جوانان از طریق برنامه ریزی مناسب پیرامون اوقات فراغت جوانان،افزود:تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان با مشارکت و هم افزایی در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت جوانان تلاش کنند.

صفری راد  خواستار استفاده از همه ظرفیت‌ها برای اجرای برنامه‌های اوقات فراغت شد و گفت: در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای فاصله گذاری از خلاقیت و نوآوری در موضوعات مختلف استفاده شود.

 معاون سیاسی،امنیتی فرمانداری تصریح کرد: توجه به مناطق روستایی در برنامه‌های اوقات فراغت باید در دستور کار باشد، ضمن اینکه باید از ظرفیت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد هم برای برگزاری دوره‌های اوقات فراغت استفاده کرد.

صفری راد بیان کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان به عنوان دبیرخانه ستاد فعالیت می کند و دستگاه های عضو ستاد می بایست کلیه اقدامات خود را به صورت مستند به دبیرخانه ارسال کنند تا نظارت لازم بر روند فعالیت ادارات توسط این فرمانداری صورت گیرد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: