به گزارش خبرگزاری برنا از سنندج، محمد رسول شیخی زاده عنوان کرد: باهدف جمع‌آوری کمک برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند این نهاد در ابتدای سال تحصیلی با همکاری دستگاه‌های اجرایی سطح استان اقدام به برگزاری شور عاطفه‌ها با پویش ایران همدل می‌کند.

وی افزود: جشن عاطفه‌های امسال که با عنوان شور عاطفه‌ها نام‌گذاری شده، از تاریخ ۲۲ شهریور لغایت 11 مهرماه در کلیه شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

شیخی زاده گفت: در این جشن تلاش می‌کنیم تا با کمک خیران نسبت به تأمین لوازم‌تحریر و پوشاک دانش آموزان و دانشجویان نیازمند اقدام کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به وضعیت امروز جامعه که ایجاب می‌کند به فکر تهیه و تأمین گوشی هوشمند و تبلت برای محصلان باشیم نیاز است که خیران در این زمینه نیز همکاری و مشارکت داشته باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: با توجه به وضعیت جامعه و شیوع ویروس کرونا روش‌های الکترونیکی و غیرحضوری برای مشارکت در شور عاطفه‌ها در نظر گرفته‌شده است.

وی ادامه داد: پرداخت از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۴۷۳ ، اپلیکیشن های سکه، سنا و بله و همچنین شماره‌گیری کد دستور #۰۸۷*۸۸۷۷* از روش‌های نوین و سریع دیگر مشارکت در شور عاطفه‌ها است.

شیخی زاده گفت: همچنین در روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند در سطح کلیه شهرستان‌ها ایجاد می‌شود.

وی برگزاری شور عاطفه‌ها در سطح مدارس را از دیگر برنامه‌های امسال نام برد که با همکاری فرهنگیان و دانش آموزان برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: هم‌اکنون ۱۴ هزار دانش‌آموز و ۱۵۰۰  دانشجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کردستان هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: