به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، اولین جشنواره «رعایت مقررات ملی ساختمان از نگاه دوربین» با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد.

بهرنگ دیلمقانی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه ۲۲ مقررات ملی ساختمان داریم که متاسفانه در کتاب‌ها محصور و کمتر بصورت درست و کامل اجرا می‌شود گفت: این مقررات لازم‌الاجراست و علی‌رغم گذشت ۲۵ سال از ایجاد سازمان نظام مهندسی در اجرای کامل مقررات ضعف داریم.
وی افزود: راه درازی برای اجرای کامل مقررات ملی ساختمان در کشور داریم و برگزاری چنین جشنواره‌هایی در فرهنگ‌سازی این مقررات مفید و مهم است.
وی خاطرنشان کرد: هیات مدیره کاملا مصمم به فرهنگ‌سازی این مقررات بودند و جشنواره با پیشنهاد از سوی مهرداد تبریزی داده شد با حمایت تمامی اعضای هیات مدیره تاییدشد و بدنبال برگزاری این جشنواره بصورت منطقه‌ای و کشوری هستیم.

photo_2020-10-05_09-02-11 (2)

به گفته تبریزی داور جشنواره: این جشنواره در بخش‌های دوربین و موبایل مهندسین، دوربین و موبایل شهروندان و زلزله قطور برگزار و در مجموع ۵۲۸ عکس از ۴۲ عکاس ارسال شد.
وی در مورد آثار ارسالی گفت: ۹۲ عکس در بخش دوربین شهروندان،  ۶۷ عکس در بخش دوربین مهندسین، ۱۴۹ عکس از ۷ عکاس در بخش زمین‌لرزه قطور، ۵۵ عکس در بخش موبایلی شهروندان و ۱۶۵ عکس در بخش موبایل مهندسین به جشنواره ارسال شده بود.

photo_2020-10-05_09-02-07

برترین های جشنواره به شرح زیر است:

  • نفرات برتر دوربین مهندسین: سیروس صمدی، الناز رضاخواه، سجاد تقی‌زاده
  • نفرات برتر دوربین شهروندان: شاهرخ نجفی، ظهراب پورشیرین، محمدرضا حمیدی و محمد قلی زاده
  • نفرات برتر موبایل مهندسین: حسن ابوالحسن‌زاده، ساسان صدرزاده، رضا نادری
  • نفرات برتر موبایل شهروندان: مهسا بهادری، فاطمه احمدی، پریسا فرهاد
  • نفرات برتر زلزله قطور: مجتبی اسماعیل‌زاد، حمید اکبری و سهیل فرجی

photo_2020-10-05_09-02-11

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: