به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛ نیازی در دیدار با مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان که با حضور ریاست گروه فرهنگی و مطبوعات و کارشناس دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان برگزار شده بود ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته توسط این ستاد، اظهار کرد: کانون های مساجد یکی از بازوان فعال و ظرفیتی های مهم استان در حوزه فعالیت های فرهنگی و هنری هستند.

او افزود: تفکر مسجدی و نیروهای جوان حاضر در کانون های مساجد سرمایه های اصلی فرهنگ و هنر کشور هستند که باید با ارتباطات دو سویه میان این مراکز فرهنگی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این ظرفیت ها را بارورتر کرد.

 نیازی تصریح کرد: خوشبختانه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فعالیت ها و برنامه های خوب و موثری را در سطح استان به اجرا در آورده و همکاری و تعامل بسیار خوبی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان دارد.

 در ادامه این دیدار محمد ابدالی پور؛ مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته، اظهار داشت: در حال حاضر طرح سه شنبه های تکریم، فعالیت در حوزه روستاها و عشایر و مهدویت به طور جدی توسط این ستاد در حال اجرا و پیگیری است و تلاش می کنیم با توجه به شرایط موجود در کشور و استان و شیوع ویروس کرونا، ظرفیت فضای مجازی را نیز بیش از گذشته به مدد بطلبیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: