به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ حجت الاسلام و المسلمین  شاهرخی شامگاه شنبه در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ، اظهار کرد: امروز برای کنترل بیماری کرونا پیشگیری قطعی وجود ندارد و تنها راه قطع زنجیره انتقال این ویروس با رعایت هشدارهای بهداشتی و استفاده از ماسک است.

او افزود: جان عزیزان ما از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است ، در هشت ماه بیش از ۶۰۰نفر جان خود را براثر کرونا از دست داده‌اند ، لذا اولویت حفظ جان عزیزمان است

حجت الاسلام  شاهرخی میلیاردها تومان هزینه درمان شده در حالی که اگر تعداد مبتلایان کاهش یابد این هزینه‌ها صرف توسعه شبکه درمانی و بهداشتی می‌گردد.

او بیان کرد: تداوم این بیماری باعث تضعیف امت اسلامی می‌شود و انچه دشمنان از طریق جنگ نرم موفق نشدند ما نباید با غفلت خود باعث آن بشویم.

نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد خاطر نشان کرد: عمل به دستورالعمل‌های ستاد کرونا بر همه مردم لازم است و من از هم‌استانی‌های عزیز درخواست می‌کنم این نکات رعایت گردد.

 حجت الاسلام شاهرخی خاطر نشان کرد: تجمع در آرامستانها ، وضعیت نامطلوب بازار باعث نگرانی است البته من می‌دانم که مردم انتظار دارند مدیران ما با تلاششان گشایشی در وضعیت معیشت مردم صورت گیرد ،اگر گرانی‌ها کاهش یابد مردم بهتر می‌توانند با ستاد مدیریت کرونا همراهی کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: