به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ امان الهی روز پنجشنبه  در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که با حضور سید موسی خادمی استاندار  لرستان  ومحمود ثمینی  معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان وبه صورت ویدئو کنفرانس برگزار شده بود ،اظهار کرد:  ویروس منحوس کرونا آسیب های زیاد و غیر قابل جبرانی بر زیر ساخت های ورزشی ، سلامت جامعه و اشتغال باشگاه داران و مربیان وارد کرده است  .

 او افزود: متاسفانه  اطلاع رسانی ضعیف و وجود شرایط سخت باعث شد که تنها تعداد محدودی از باشگاه داران  در شش ماهه ی نخست موفق به اخذ تسهیلات کرونا شوند که با بسته شدن این سامانه نارضایتی های زیادی به وجود آمد.

امان الهی تصریح کرد:با پیگیری ها و رایزنی های انجام گرفته با وزارت ورزش و جوانان بزودی سامانه کارا  جهت پرداخت وام کرونا به باشگاه داران با شرایط جدید و ساده تر  بازگشایی خواهد شد  که دراین مرحله مربیان و باشگاه دارانی که فاقد بیمه هستند را نیز در بر خواهد گرفت.

او با بیان اینکه هماهنگی های لازم نیز در جهت تغییر شرایط پرداخت وام به باشگاه داران و مربیان فاقد بیمه نیز انجام گرفته است  ابراز امیدواری کرد: شرایط پرداخت وام کرونا تسهیل خواهد شد و مبلغ قابل توجهی به لرستان اختصاص خواهد یافت.

سرپرست ورزش وجوانان لرستان خاطر نشان کرد: به زودی شاهد تحولاتی مثبتی در ورزش استان خواهید بود.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: