به گزارش برنا آذربایجان‌غری، کیومرث پورایراندوست گفت: در ابتدای فعالیت دولت، هیچ سازمان مردم نهادی در آذربایجان غربی دارای اعتبارنامه نبود و اکنون تعداد این سازمان ها در استان به ۱۱۲ سمن رسیده است.

وی اضافه کرد: سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان، فعالیت‌های قابل قبولی را در استان ما انجام داده‌اند و هیات‌های ورزشی نیز می‌توانند از بستر سازمان های مردم نهاد برای پیشبرد برنامه‌های خود بهره بگیرند.

بنا به برنامه‌ریزی صورت گرفته،  ۱۱ کمیسیون باید در حوزه تخصصی خود و در سطح استانی فعالیت کنند که کمیسیون پیشگیری از آسیب های اجتماعی و سلامت، کمیسیون اقتصادی، اشتغال و کسب و کارهای اجتماعی، کمیسیون حقوق شهروندی، محرومیت زدایی، امداد و نجات، کمیسیون ورزش،اوقات فراغت و نشاط اجتماعی، کمیسیون ازدواج، امور زنان و خانواده، کمیسیون فرهنگ و هنر، کمیسیون دینی، مذهبی و اعتقادی، کمیسیون آموزشی، علمی و پژوهشی، کمیسیون فناوری ارتباطات و اطلاعات، کمیسیون محیط زیست و منابع طبیعی، کمیسیون گردشگری و میراث فرهنگی و کمیسیون طرح، برنامه و بودجه کمیسیون های در نظر گرفته شده‌اند.

اولین کمیسیون تخصصی ورزش، اوقات فراغت و نشاط اجتماعی کشور در آذربایجان‌غربی تشکیل و افشین ولیلو به‌عنوان رییس این کمیسیون انتخاب و حسن احمدی به سمت مسوول جدید کمیسیون‌های تخصصی استان برگزیده شد.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: