به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛ قیاسیان روز شنبه در این گفت وگو با اشاره به فشرده تر شدن بازدیدها وسرکشی ها از باشگاه های ورزشی سطح شهر در جهت مقابله با شیوع کرونا ویروس،اظهار کرد: با استفاده از تمام ظرفیت ها کار نظارت برباشگاه های ورزشی سطح شهر درراستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا ادامه دارد.

او با اشاره به فعالیت 430  باشگاه ورزشی در خرم آباد ، افزود: تاکنون  به 117 باشگاه ورزشی در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی تذکرات لازم  ابلاغ شده  است .

رییس ورزش وجوانان خرم آباد از پلمب 28  باشگاه ورزشی در مرکز استان خبرداد  و گفت: این باشگاه ها به دلیل عدم رعایت دستور العمل های بهداشتی پلمب شده اند.

قیاسیان همچنین به معرفی 16 باشگاه به مراجع قضایی  اشاره کردو یادآورشد: این باشگاها در حوزه ورزش هایی مثل بدنسازی وپرورش اندام وهمچنین ورزش های رزمی فعالیت داشته اند.

او با بیان این نکته که بهداشت جهانی  باشگاه های ورزشی را رده سوم تهدید شیوع کرونا دانسته است ، خاطر نشان کرد د: سرکشی از باشگاه ها کماکان ادامه داشته و رعایت قوانین و دستورالعمل ها  توسط کلیه مدیران باشگاه های خصوصی مورد انتظار است .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: