به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛  بادپی  در این خصوص، اظهار کرد: پیست دوو میدانی تختی خرم‌آباد یکی از پیست های زیبا و بین المللی با امکانات عالی می باشد که انشالله ورزشکاران لرستانی بتوانند به نحو احسن از این امکانات بهره لازم را ببرند.

 اوافزود:  برای یک دوره آموزشی و بالا بردن سطح دانش مربیان و ورزشکاران پایه مهمان استان لرستان هستیم که این آموزش در دو شیفت صبح و عصر در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.

 مربی سطح ۲ دوو میدانی فدراسیون جهانی خاطرنشان  کرد: استان لرستان در سطح کشور یک استان استعداد خیز و قهرمان خیز در دو و میدانی است همچنان که در گذشته در بخش‌های  مختلف دوومیدانی  قهرمانان جهان در لرستان بوده اند.

او تصریح کرد: هدف اصلی ما آموزش ورزشکاران پایه است، همانطوری که سرمایه‌گذاری اصلی فدراسیون و هیات ها بحث آموزش در رشته پایه های دو و میدانی می باشد، انشاالله هرچه در توان داشته باشیم در اختیار ورزشکاران و مربیان پایه استان لرستان قرار خواهیم داد که در حال حاضر آمادگی ورزشکاران لرستان خوب است انشاالله کمک خواهیم کرد در سطح بالاتری قرار بگیرند.

بادپی  تاکید کرد:  لرستان از لحاظ امکانات دوو میدانی در سطح بالایی قرار دارد و می طلبد که مسئولین این استان به استعدادیاب ها توجه بیشتری کنند تا انشاالله مثل قبل حرف‌هایی برای گفتن در آسیا و جهان داشته باشند.

این مربی دو ومیدانی یادآورشد:   ورزش دو و میدانی به دور از استرس است  و جوانان لرستان می‌توانند از این امکانات عالی استفاده کنند و در بحث استعداد یابی حتماً شرکت و استعداد و رشد خود را به همگان نشان دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: