به گزارش خبرگزای برنا از سمنان؛ خسرو قمری بعدازظهر امروز در آیین برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت دوچرخه‌سواری استان سمنان که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد با تأکید به نگاهی نو به رشته دوچرخه‌سواری در کشور اظهار داشت: این رشته ورزشی باید در بخش ورزش‌های همگانی باهدف توسعه ورزش قهرمانی و شناخت استعدادها بیش‌ازپیش مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به نقش ورزش‌های همگانی در شناسایی استعدادهای ورزشی بیان کرد: باید افراد نخبه و مؤثر به‌درستی شناسایی شوند و سپس حمایت و پشتیبانی لازم از این افراد برای حضور در ورزش قهرمانی صورت گیرد.

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری توجه به ورزش‌های همگانی را دروازه ورود به ورزش قهرمانی و تیم ملی در رشته‌های مختلف ورزشی عنوان کرد و گفت: نخبه یابی و پرورش استعدادهای ورزشی باید در اولویت توجه قرار داشته باشد.

قمری به وضعیت استان سمنان در حوزه ورزش‌های همگانی اشاره کرد و گفت: رویکرد توجه متولیان امر ورزش در استان سمنان به رشته دوچرخه‌سواری باهدف شناسایی استعدادها مثبت بوده است که این رویه باید ادامه‌دار باشد.

وی اقدامات انجام‌شده در تقویت و رشد جایگاه استان سمنان در رشته دوچرخه‌سواری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این اقدامات و کارهای زیربنایی نتیجه‌اش سال‌ها بعد مشخص می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: