به گزارش خبرگزاری برنا؛ آیین بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش در شهرستان ابرکوه که با رعایت نکات بهداشتی در فضای باز برگزار شد ،"حجت الاسلام تقی فتاحی" مدیر حوزه علمیه ولیعصر(عج) ابرکوه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: شهید سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس با تبعیت از ولایت شجاعانه در مقابل دشمن تا دندان مسلح مبارزه کرد. 

فتاحی اظهارکرد: آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی  بدانند ، خون به ناحق ریخته شده سردار دل ها باعث تقویت جبهه مقاومت در برابر استکبارجهانی می شود.

استاد حوزه علمیه ابرکوه ادامه داد: خون این شهید و دیگر شهدا مدافع حرم لرزه بر اندام نیروهای رژیم غاصب صهیونیستی انداخته و با شهادت این عزیزان ، اتحاد مردم و محور مقاومت مستحکم‌تر ‌شده است.

فتاحی با بیان اینکه عزت و اقتدار امروز جهان اسلام ، مدیون خون پاک شهداست، تاکید کرد: این هنر امام خمینی (ره) بود که اسلام ناب محمدی (ص) را جایگزین اسلام آمریکایی کردند.

همچنین در این مراسم "سرهنگ مهدی ابرقویی" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه با گرامیداشت سالروز ۹ دی و  ۱۵ دیماه ۱۳۸۶سالروز ورود مقام معظم رهبری به این شهر گفت: حضور ولی امر مسلمین به این شهر از لطف و عنایت خداوند بود که به این مردم عنایت کرد.

ابرقویی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و  ارتحال آیت الله مصباح یزدی ، افزود: اتحاد و وحدت ۲ عامل شکست دشمن است که این در وجود ملت و در سایه ولایت تحقق یافته است .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: