به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان، مسابقه انتخابی دو صحرانوردی استان لرستان جهت برگزاری مسابقات دو صحرانوردی کشور در بخش آقایان، در دو رده نوجوانان و جوانان در منطقه ده پیر شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.

 سیاوش سپهوند رئیس هیئت دو و میدانی استان لرستان در حاشیه این مسابقه، گفت: این مسابقات در منطقه بکر  با چشم انداز زیبا بخش مرکزی ده پیر شهرستان خرم آباد با حضور ۵۰ ورزشکار در دو رده سنی نوجوانان و جوانان در سراسر استان برگزار شد که ۴ نفر برتر هر رده سنی به اردوی تیم استان دعوت خواهند شد.

او ادامه داد: در این مسابقه رده سنی نوجوانان مسافت ۶ کیلومتر و رده سنی جوانان مسافت ۸ کیلومتر را طی کردند که در پایان در رده نوجوانان

۱- احمدرضا گجریان از شهرستان نورآباد  به مقام اول

۲-  یاسین میرزانژاد از شهرستان الشتر  به مقام دوم

۳- دانیال نصیری از شهرستان خرم‌آباد به مقام سوم

 ۴- رضا صیادی از شهرستان خرم‌آباد در رده چهارم قرار گرفت.

او تصریح کرد: در رده جوانان

۱-  امیر حسین پاپی از شهرستان خرم آباد به مقام  اول

۲- امیررضا قربانی از شهرستان الشتر  به مقام  دوم

۳- امین آذربانی از شهرستان خرم آباد به مقام  سوم

 ۴  - داوود ولی پور از شهرستان الشتر در رده  چهارم قرار گرفت.

مسئول رده‌های پایه فدراسیون دو و میدانی بیان کرد: مسابقات انتخابی استان جهت برگزاری مسابقات دو صحرانوردی کشور که در اوایل بهمن ماه در شهرستان خرم‌آباد برگزار می شود، خواهد بود که انشاالله بتوانیم حضور پرقدرت و منسجمی داشته باشیم.

 او اظهار کرد: در صدد هستیم که هفته آینده ۲۶ دی ماه مسابقه انتخابی دو صحرانوردی بانوان در دو رده نوجوانان و جوانان را هم برگزار کنیم.

 سپهوند ابراز امیدواری کرد و گفت: انشاالله با همدلی، همفکری و هم اندیشی همه پیشکسوتان دو و میدانی استان و حمایت مدیر کل محترم ورزش و جوانان لرستان بتوانیم میزبان خوب و شایسته ای برای مسابقات دو صحرانوردی کشور باشیم.

 وی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم مجوز برگزاری اردوی تیم دو صحرانوردی را از ستاد ملی کرونا در ورزش بگیریم، این اردو را حتماً برگزار خواهیم کرد.

 رئیس هیات دو و میدانی استان لرستان افزود:وضعیت تیم دو صحرانوردی لرستان در دو رده نوجوانان و جوانان رضایت‌بخش بوده که انشاالله تا برگزاری مسابقات کشوری و فرصت پیش رو بتوانیم تیم را منسجم تر کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: