به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ حجت الاسلام سیدعلی موسوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مسابقه به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط ستاد فهما برگزار می شود .

وی از 12 بهمن به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار و شرکت در این مسابقه کشوری نام برد و خاطرنشان کرد: این رویداد به صورت کشوری و ملی و به همت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان و فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان افزود: علاقه‌‎مندان آثار خود را به نشانی اینستاگرام بچه‌های مسجد ارسال کنند و این آثار پس از ارسال به صفحه bachehayemasjed.fahma به داوری مردمی گذاشته شده و به برگزیدگان جوایزی اهدا می‌شود.

موسوی با اشاره به جوایز این رویداد گفت: طرح برتر در هر محور به انتخاب هئیت داوران جایزه ویژه و سه طرح برتر به انتخاب آرای مردمی جوایزی دریافت می کنند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، بیشتر فعالیت‌ها در بستر فضای مجازی برگزار شده است اظهار کرد: با این وجود با استقبال خوبی از سوی بچه‌های مسجد مواجه شده است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان با بیان اینکه مدیران کانون‌های مساجد با روحیه جهادی در این مراکز فعالیت دارند، افزود: اجرای برنامه‌ها بدون هیچ چشم داشتی و به منظور پاسداشت خون شهدا توسط مدیران و اعضا کانون ها در حال انجام است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: