به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، عزیزالله شهبازی با بیان اینکه بهار راه سازی البرز با بهره برداری از پروژه های راه استان همچنان ادامه دارد، افزود: پروژه های بزرگ راهسازی که عملیات اجرایی آنها در دولت تدبیر و امید آغاز شد، یکی پس از دیگری در حال تکمیل و بهره برداری هستند.

وی ادامه داد: دراین میان پروژه هایی همچون ادامه آزادراه شهید همت در البرز، منطقه یک آزادراه تهران-شمال، قطار برقی کرج-هشتگرد، مسافربری شدن فرودگاه بین المللی پیام، دو خطه شدن ریل راه آهن کرج-قزوین که از گذشته های دور مورد مطالبه و نیاز مردم بود نیز به سرانجام رسید.

شهبازی گفت: تکمیل راه هشتگرد- طالقان که بیش از 2 دهه مورد درخواست مردم بوده نیز در ایستگاه پایانی قرار دارد و در بهار 1400 زیر بار ترافیک می رود.

وی افزود: در البرز به جهت ماموریتی که از سوی رییس جمهور به بنده محول شده بود به نیابت از وزیر محترم راه و شهرسازی به جد در راستای تحقق اهداف بزرگ تسریع در تکمیل پروژه های راهسازی استان اقدام کردیم تا گره های بزرگ ترافیک ملی باز شود و مردم بویژه در البرز ترددی سهل تر و امن تری داشته باشند.

استاندار البرز اضافه کرد: با اراده ای که در مجموعه وزارت راه و شهرسازی است و جدیتی که در استان وجود دارد، تا پایان دولت تدبیر و امید تمامی طرح ها و پروژه های راهسازی در محدوده البرز به سرانجام می رسند.

وی گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته در محدوده جغرافیایی البرز برای سرعت بخشی به روند تکمیل پروژه کمربندجنوبی البرز و تهران، اکنون آمادگی لازم برای بهره برداری از این پروژه ملی را داریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: