به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ حبیب‌الله خجسته‌پور در آیین معارفه و تکریم مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان اظهار کرد: جایگاه مدیرکل حوزه استاندارو روابط عمومی استانداری سمنان برکسی پوشیده نیست و این جایگاه شاید مهمترین جایگاه در حوزه مدیران ستادی استانداری باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: هماهنگی و افزایش تعامل سازمانی و غیرسازمانی از ویژگی‌های بارز مدیرکل حوزه استاندار است.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به میزان مکاتبات و مراجعات به اداره کل حوزه استاندار، انجام کار اداری در این بخش بسیار وقت‌گیر و زمان‌بر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: یکی از ویژگی‌های اصلی مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری سمنان، افزایش تعاملات سازمانی و غیرسازمانی است و باید به صورت عمودی و افقی تعاملات سازمانی از سوی این اداره کل با دیگر مدیران ستادی و دستگاه های اجرایی همواره در جریان باشد.

وی تصریح کرد: همچنین تعاملات غیر سازمانی و پیگیری‌های اداری و غیر اداری و دیدار با فعالان اقتصادی، فعالان اجتماعی، احزاب، سازمان‌های مردم نهاد و... از دیگر برنامه های کاری مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری سمنان به شمار می رود.

خجسته پور اضافه کرد: فردی که در جایگاه مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری قرار می گیرد باید سعه صدر داشته باشد و با افزایش تعاملات همواره برای توسعه استان و افزایش مردم این دیار در تلاش باشد.

وی ادامه داد: مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری به نوعی با دسته‌بندی اخبار و اطلاعات ، مشاوری امین برای استاندار به شمار می رود و استاندار سمنان با فکری آزاد و بدون دغدغه و مشکلات سازمانی در تصمیم گیری ها نقش آفرینی می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: خدا را شاکریم که آقای علی معینی دانشمندی نیم دهه توانستند جایگاه اداره کل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری سمنان را مدیریت کنند و به عنوان مشاور امین در کنار استانداران سابق و استاندار سمنان در تلاش باشند.

وی اضافه کرد: به طور حتم فعالیت در اداره کل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری سمنان تلاش بسیاری می خواهد و حضور اقای دانشمندی در کنار سه استاندار و فعالیت در این حوزه نشان دهنده اعتماد مدیران ارشد استان به این شخصیت گرانقدر دارد.

وی اضافه کرد: پاکدستی از دیگر ویژگی های آقای دانشمندی بود و در این دنیا و دنیای آخرت در ارتباط با پاکدستی این برادر عزیزمان شهادت خواهم داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: آقای شریفی هم از مدیران کاردان، با نظم و مردمی استان هستند که از روز گذشته که خبر انتصاب ایشان رسانه ای شد، شادی خوبی در بین افکار عمومی ایجاد شد.

وی تصریح کرد: دقت نظر و پیگیری امور از ویژگی‌های بارز ایشان است و همانند سال های گذشته تعاملات سازمانی و غیرسازمانی ایشان با بخش های مختلف مستمر باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: