به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، خسرو فیضی رییس هیات ورزش های همگانی بوکان در این خصوص گفت: در پایان هفته چهارم لیگ تندرستی، بوکان با کسب ۱۰۵۴۷ امتیاز در صدر جدول لیگ تندرستی کشور و در بین شهرستان‌ها قرار گرفته است.

وی در خصوص عملکرد این شهرستان گفت: از روز اول ستاد شهرستانی را برای لیگ تندرستی تشکیل و از همه سازمان‌ها و نهادهای شهرستان و هیات‌های ورزشی دعوت به همکاری کردیم که در این بین باید از همه آن‌ها بخصوص آموزش و پرورش و ورزشکاران حامی رویداد قدردانی کنیم.

رییس هیات ورزش‌های همگانی بوکان ادامه داد: برای ترغیب همشهریان، اطلاع‌رسانی‌هایی را در کانال‌های خبری بوکان انجام و مربیانی نیز به عنوان سرگروه برای راهنمایی و پاسخگویی به همشهریان بوکانی برای حل مشکلات آنها در ثبت نام و بارگزاری ویدئو تعیین کردیم.

فیضی گفت: روزانه ۳۰ نفر از ورزشکاران و مربیان درگیر جوابگویی شهروندان و رفع مشکلات انها در لیگ هستند ضمن اینکه بطور روزانه حدود ۱۲۰۰ ویدئو-نفر در سایت ثبت‌نام و بارگزاری می‌شود.

وی اضافه کرد: همکاری سازمان‌های مردم نهاد فعال شهرستان نیز در عملکرد شهرستان بوکان تاثیرگذار بود.

هم‌اکنون بوکان از آذربایجان‌غربی با ۱۰۵۴۷ امتیاز، بجنورد از خراسان شمالی با ۱۰۳۸۶ امتیاز و کرمانشاه با ۹۳۶۶ امتیاز سه شهر برتر در لیگ تندرستی هستند و ماکو با ۱۸۴۴ امتیاز در رتبه بیست و دوم قرار گرفته است.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: