به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛امان الهی روز سه شنبه در مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای کاسیان بیرانشهر،اظهار کرد: درراستای سیاست های وزرات ورزش وجوانان و به دنبال آن اداره کل ورزش وجوانان لرستان جهت توسعه ورزش در بخش روستایی تاکنون 17 چمن مصنوعی دراین  استان به بهره برداری رسیده است .

اوبا بیان اینکه  5 پروژه چمن مصنوعی فوتبال  تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید ، افزود:   4 چمن مصنوعی در دهه فجر امسال آماده بهره برداری شدند  که یکی  از این تعداد پروژه ها که امروز به افتتاح رسید چمن مصنوعی کاسیان بود .

امان الهی با اشاره به مشخصات چمن مصنوعی روستای کاسیان بیرانشهر،تصریح کرد: این پروژه سال 98 در زمینی به مساحت 1000متر مربع در روستای کاسیان بیرانشهر کلنگ زنی شد که در اسفند 99 به بهره برداری رسید.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان خاطر نشان کرد: اعتبار هزینه شده برای این طرح 750 میلیون تومان از محل تامین اعتبار ملی است که به کارفرمایی اداره کل ورزش و جوانان لرستان و توسط شرکت آسیا چمن به بهره برداری رسید و دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان لرستان دستگاه ناظر بود.

امان الهی بیان کرد: این پروژه ها کارهای ماندگاری است که در بخش های روستایی درحال انجام است وبراساس سیاست هایی انجام می گیردتا   ورزش را از متمرکز شدن در شهر خارج کرده و به حوزه های روستایی بشکانیم.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان تاکید کرد:  امیدواریم با احداث وتوسعه این پروژه ها شاهد ظهور قهرمانانی در این خطه ها وروستاها باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: