به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛ با حضور فرماندا ، فرمانده سپاه ، فرمانده نیروی انتظامی، سرپرست ورزش و جوانان  و رییس بنیاد شهید چگنی ؛ در راستای اجرای رزمایش همت جوانانه- کمک مومنانه سری چهارم کمک های خود در ایام شیوع کرونا را به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان توزیع کرد .

معصومه رکرک سرپرست ورزش و جوانان  چگنی در حاشیه این رزمایش گفت : حسیوند دبیرموسسه مردم نهاد طنین سبز افلاک در ایام کرونا از طریق اداره کل ورزش و جوانان و ستاد اجرایی امام (ره) و  خیرین این شهرستان به تهیه و توزیع پک هایی شامل(کفش ، پوشاک، برنج، مرغ، گوشت، روغن، لوبیا، ماکارانی، رب گوجه، شیرینی و پک های بهداشتی) برای خانواده های بی بضاعت با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان چگنی اقدام نمود .

همچنین دبیر موسسه مردم نهاد طنین سبز افلاک افزود : این کانون سری های قبل کمک های مومنانه خود  را در شهرستان چگنی به شرح ذیل توزیع کرد.

به گفته حسیوندسری اول در اسفند 98  باتوزیع پک های شوینده و بهداشتی سری دوم در فروردین 99  با اهدای پک هایی شامل پوشاک، مواد غذایی و بهداشتی به ارزش 17 میلیون تومان به مناسبت نیمه شعبان سری سوم  با اهدای پک هایی شامل مواد غذایی و بهداشتی به ارزش 20 میلیون تومان به مناسبت ماه مبارک رمضان انجام گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: