به گزارش خبرگزاری برنا؛ "غلامعلی دهشیری" رئیس کل دادگستری یزد در دیدار نوروزی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در 10 سال گذشته بر مسائل اقتصادی و معیشت مردم گفت: در سالی که گذشت دستگاه قضایی استان در حوزه حمایت از اشتغال و تولید اهتمام ویژه ای داشت.

وی افزود: با برگزاری مستمر جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی و بازدیدهای میدانی بیش از 12 هزار شغل در سال گذشته در استان ایجاد و یا تثبیت شده است.

دهشیری با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تصریح کرد: دستگاه قضایی استان جهت تحقق شعار سال و رفع موانع تولید تمام قد در میدان در کنار سایر دستگاه های متولی این حوزه قرار دارد.

وی اضافه کرد: در همین راستا برگزاری نشست با حضور مدیران و سرآمدان حوزه صنعت و اقتصاد جهت شناسایی مشکلات و رفع موانع تولید در دستور کار دستگاه قضا استان در سال جدید قرار دارد.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به کاهش محسوس پرونده ها در شعب تحقیق و داوری گفت:  افزایش سرعت رسیدگی به پرونده ها در دستور کار دستگاه قضا استان قرار دارد.

عالی ترین مقام قضائی استان تصریح کرد: اجرای کامل سند تحول قوه قضاییه از اولویت های دستگاه قضا استان در سال جاری خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: