به گزارش خبرگزاری برنا؛ "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، صبح امروز چهارشنبه یازدهم فروردین ماه در دیدار با "جمال الدین عزیزی" شهردار یزد، خدمات این شهرداری را ستود و با یادآوری تشکیل مجموعه یک دست خدمات رسان در شهرداری یزد گفت: این تلاش ها و خدمات در سال ۹۹ با وجود مشکلات عدیده به خصوص کرونا که سالی متفاوت را رقم زده بود و مدیریت شهری سال متفاوتی را در حوزه های عمرانی، اقتصادی و اجتماعی تجربه کرد، دیده شد که جا دارد تقدیر و تشکر ویژه ای از مجوعه شهرداری انجام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همچنین با اشاره به فعالیت های انجام شده عمرانی در سطح استان نیز اظهار داشت: در حوزه عمرانی هم با توجه به تمام مشکلات موجود، عملکرد مطلوبی داشته ایم و این خدمات و دستاوردها، نتیجه هم افزایی و همدلی بین مدیران شهری و استانی بوده است.

وی خاطر نشان نمود: مجموعه معاونت عمرانی استانداری نیز همواره پشتیبان مدیران پرتلاش شهری و استانی بوده و بیشترین حمایت و پشتیبانی را از شهرداری های استان داشته است.

 در این دیدار محسن صادقیان با اهداء لوحی به جمال الدین عزیزی، از تلاشهای وی در مدیریت مجموعه هماهنگ و خدمت رسان شهرداری یزد تقدیر و قدردانی نمود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: