به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، فاز چهارم تولید مصالح کارخانه شن ، ماسه و آسفالت شهرداری با حضور مجید آقازاده شهردار ارومیه و رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری و جمعی دیگر از مدیران مورد بهره برداری قرار گرفت.

آقازاده شهردار ارومیه در آئین بهره برداری از این طرح با بیان اینکه سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری یکی از بازوهای اجرایی و مهم شهرداری در امر خدمت رسانی به شهر و شهروندان است گفت : استفاده از پتانسیل های موجود در این سازمان می تواند در رسیدگی به درخواست ها و موارد و مسائل مطرح شده از سوی شهروندان نقش بسزایی را ایفا کند.

معصومی رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری در ادامه ضمن خوش آمد گویی و ارائه گزارشی مختصر از این طرح اظهار داشت : با توجه به گستردگی شهر و لزوم توجه به مطالبات شهروندان در جهت ارائه خدمات عمرانی و نیاز سازمان به افزایش تولیدات خود ، این فاز با تمام امکانات به همت نیروهای داخلی نصب و راه اندازی شد.

معصومی در پایان بیان داشت : با بهره برداری از فاز چهارم این مجموعه روزانه 300 تن به مصالح تولیدی شن و ماسه اضافه گردید که می توان به نتیجه این اقدامات در صرفه جویی و کاهش هزینه در خرید مصالح و تجهیزات این کارخانه اشاره کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: