به گزارش برنا؛ آرش نجیمی گفت: در شبانه روزگذشته تعداد سه هزار و 336 نفر مشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست 1241 نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی اضافه کرد: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 380 نفر با علائم بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد 301 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر دو هزار و 299 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 374 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پایان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا گفت: طی شبانه روز گذشته تعداد 27 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که از این تعداد 17 نفر مثبت به کرونا اعلام شده است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: