به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز،محمود شافعی اظهار کرد: در مدت یک هفته ای که تیم را در اختیار گرفته ام سعی کرده ایم شرایط مساعدی را برقرار کنیم و با تعهد و همت بازیکنان تمرینات خوب و منظمی را هم پشت سر گذاشته ایم.

وی افزود: متاسفانه از ابتدای فصل تاکنون اتفاقات بی شماری رخ داده که تیم نتوانسته شرایط خوبی را تجربه کند و متاسفانه در هفته های گذشته هم در شرایطی که تیم نیاز به بازیکنانش داشته برخی نفرات با گرفتن رضایتنامه قرارداد خود را فسخ کرده اند و امروز ما با کمبود شدید بازیکن روبرو هستیم.

شافعی ادامه داد: درتمام بخش ها ظرفیت جذب بازیکن تیم را در گذشته پر کرده اند و متاسفانه در شرایط حساس فعلی امکان جذب هیچ بازیکنی برای گل ریحان وجود ندارد.

سرمربی گل ریحان البرز با تاکید بر کار دشوار تیمش در بازی های پیش رو گفت: از جان مایه خواهیم گذاشت و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تنها نماینده البرز در لیگ یک را حفظ کنیم.

وی در پایان گفت: تاکید می کنم کاری دشوار پیش رو داریم وبرای حفظ این تیم باید یک اتفاق معجزه آسا رخ دهد  با این حال امیدوارم بتوانم با همراهی بازیکنان و حمایت های استان از این مسئولیت روسفید بیرون بیایم.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: