به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مجتبی بذرافشان مقدم به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی؛ نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در استان خراسان رضوی منصوب شد.

وی ضمن اشاره به حکم انتصابش در این زمینه اظهار داشت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید برای مشارکت حداکثری و ایجاد نشاط و شادابی در راستای تعیین سرنوشت خود تلاش کنیم.

بذرافشان مقدم بیان کرد: ساختار و سازمان ستاد آیت‌الله رئیسی در خراسان رضوی و مشهد به‌صورت ویژه تشکیل شده است چرا که تمایز این ستادها با انتخابات قبلی این است که مردم زیادی تقاضا داشتند که راساً ستاد انتخاباتی ایجاد کنند که یکی از وظایف ستاد مرکزی استان هماهنگی بین ستادهای مردمی است.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان رضوی افزود: با بهره‌گیری از نظر متخصصان مختلف در استان به مسائل انتخابات و سلیقه و مطالبات مردم قطعا ورود خواهیم داشت و سعی می‌‌کنیم با رویکردی علمی به مسائل نگاه کنیم.

بذرافشان مقدم گفت: مسئولان ستادهای آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های خراسان رضوی به‌زودی منصوب می‌شوند و فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. همچنین شورای راهبردی و شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در خراسان رضوی نیز فعال شده و برنامه‌های آنها زیر نظر ستاد مرکزی استان است.

همزمان با آغاز به کار ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان رضوی، سعید ضیایی به عنوان جانشین و مصطفی باقرزاده به عنوان سخنگوی این ستاد منصوب شدند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: